• 12
 • 14
 • 13

Mirë se vini në dyqan tonë!

S henzhen TFD Industrial Co, Ltd  , është një kompani prodhuese, i specializuar në zhvillimin dhe hulumtimin e marketingut në shërbim të produkteve të kontrollit dridhje të ajrit Air. Produktet si dhe teknologji të përparuar janë përdorur gjerësisht në, makinat komerciale dhe të pasagjerëve fushat industriale.

 • rreth-flamur-1 (1)
 • rreth-banner-1

Arritje të reja

SHËRBIMET

 • SERVICE ONE STOP INTEGRATED

  SERVICE ONE STOP INTEGRATED

  Ne punojmë në shtimin e vlerës për të klientit në anën tjetër.
 • CILËSISË pakompromis

  CILËSISË pakompromis

  Ne besojmë se cilësia është gjithçka. Ai është faktori i vetëm më i rëndësishëm në të gjitha vendimet tona, nga cilat burime ne blerje, për sa kemi ofruar ato për ju.
 • Shpërndarjen në kohë është i madh!

  Shpërndarjen në kohë është i madh!

  Në kohë të shpërndarjes është gjithmonë shqetësimi kryesor në punën tonë side.We me më shumë agjentë profesionale logjistike, dhe stafit tonë janë 24-orë në shikimin e procedimit.
 • teknologji

  teknologji

  Ne të sigurojë mbështetje më të mirë teknike dhe produktet tona kanë kaluar inspektim të rreptë teknik.

APLIKACION

Sep-08-2018

pezullimi pneumatik

Air suspension is used in place of conventional steel springs in passenger cars, and in heavy vehicle applications such as buses and trucks. It is broadly used on semi trailers and trains (primaril...
Aug-25-2018

The air spring purchasing season has arrived, we have entered the production peak season.

The air spring purchasing season has arrived, we have entered the production peak season.
WhatsApp Online Chat !