• 12
 • 14
 • 13

Добредојдовте на нашата продавница!

S henzhen TFD индустриски копродукции, Ltd  е производство на компанијата, специјализирана за развој и истражување и маркетинг на услуги на воздухопловна воздухот производи за контрола на вибрации. На производи, како и напредна технологија се широко се користи во комерцијални, патнички автомобили и индустриски области.

 • за-banner-1 (1)
 • за-banner-1

Нови пристигнувања

УСЛУГИ

 • ONE STOP интегрирани услуги

  ONE STOP интегрирани услуги

  Ние работиме на додавање на вредност на клиентите, од друга страна.
 • бескомпромисен квалитет

  бескомпромисен квалитет

  Веруваме дека квалитетот е сè. Тоа е единствениот најважен фактор во сите наши одлуки, од кои извори ги купуваме, за тоа како ние ги достави до вас.
 • За време на испорака е поголема!

  За време на испорака е поголема!

  За време на испорака е секогаш главна грижа во нашата side.We работа со повеќе професионални логистички агенти, и нашите вработени се 24-часа гледајќи на постапката.
 • технологија

  технологија

  Ние нудиме најдобрите техничка поддршка и нашите производи имаат положено строги технички преглед.

ПРИМЕНА

Sep-08-2018

Air suspension

Air suspension is used in place of conventional steel springs in passenger cars, and in heavy vehicle applications such as buses and trucks. It is broadly used on semi trailers and trains (primaril...
Aug-25-2018

The air spring purchasing season has arrived, we have entered the production peak season.

The air spring purchasing season has arrived, we have entered the production peak season.
WhatsApp Online Chat !